Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/activelife.com.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/activelife.com.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atom3/domains/activelife.com.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
zabiegi-pielegnacyjne
Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kategoria: zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 17.04.2014

Aspasja jest salonem kosmetycznym, fryzjerskim i stylistycznym w jednym, wieloletnie doświadczenie, a także niezwykłe podążanie za wyznaczanymi trendami powoduje że oferta stale się rozszerza i zmienia. Makijaż permanentny , thermo lipo II, modelowanie sylwetki, masaże, trwała depilacja, medycyna estetyczna, pielęgnacja dłoni i stóp to tylko cześć możliwości jakie czekają na klientów decydujących się na wybór tego salonu. Wieloletnie doświadczenie, a także stawianie na umiejętności pracowników świadczą o najwyższej jakości usług.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 17.04.2014

Firma Aspasja jest salonem kosmetycznym który posiada już wieloletnie doświadczenie, umiejętności stale rozwijane i poszerzane, oraz grono odbiorców którzy nie wyobrażają już sobie życia bez oferty przygotowanej przez Aspasja. Zabiegi fryzjerskie, stylizacja paznokci, makijaż i wizaż, modelowanie sylwetki, Body Healt, Therma Lipo III, zamykanie naczynek. Niezwykła atmosfera salonu, a także pomoc i doradztwo związane z wyborem właściwych zabiegów wyróżnia Aspasja na naszym rynku salonów kosmetycznych.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 17.04.2014

Praktykujemy w naszym salonie kosmetycznym najwyższy standard usług kosmetologicznych. Kierujemy się zawsze zadowoleniem klientów. Proponujemy panom i paniom odświeżenie wizerunku, odmłodzenie organizmu, usunięcie zbędnych kilogramów nowoczesnymi urządzeniami. Aspasja to salon szeroko polecany w branży, stosunkowo tani biorąc pod uwagę wysoką jakość zabiegów. Wiele promocji okolicznościowych połączonych z przejrzystą ofertą to interesujące perspektywy. Czekamy właśnie teraz na Państwa w gabinecie piękna Aspasja.

Więcej o firmie: Peelingi chemiczne Łódź
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 17.04.2014

Do usług oferowanych przez salon Aspasja należy zaliczyć zabiegi kosmetyczne, medycyny estetycznej, depilację i odchudzanie, makijaż, stylizacje fryzur i paznokci, a także wszystko co może wspomóc pielęgnację ciała zarówno kobiet jak i mężczyzn. Usługi świadczone są z pomocą najlepszych specjalistów, nieustannie dbających o swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Salon oferuje pomoc w dokonywaniu wyboru poszczególnych zabiegów, proponuje też atrakcyjne i bardziej oszczędne pod kątem finansowym pakiety.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 04.02.2014
Sklep wirtualny Diet4 You proponuje pyszne i zdrowe dietetyczne posiłki, z których z dnia na dzień korzysta coraz więcej osób mieszkających na terenie Warszawy. Poprzez skorzystanie z odpowiednich opcji, które będą dostępne na stronie sklepu będzie można dla siebie wybrać taki rodzaj diety, który sprawi, że szybko poczuje się zmianę w funkcjonowaniu organizmu. Eksperci żywieniowi, którzy pracują w Diet4 You zadbają w zupełności o to, by w Państwa diecie nie zabrakło żadnego składnika odżywczego.

Cukier a zdrowie

Chyba większość z nas wie, że cukier niekorzystnie wpływa na cały organizm każdego człowieka. Staramy się więc go unikać, ale często nie zdajemy sobie sprawy, że może on się pojawić w pozornie niesłodkich daniach i potrawach.

więcej

Ważna funkcja witamin

To, w jaki sposób będzie funkcjonował nasz organizm w dużej mierze zależne jest od nas samych. To my bowiem dostarczamy mu (bądź nie) licznych składników odżywczych, a także witamin, dzięki którym będzie on zdrowy i mocny. Szczególnym zainteresowaniem powinna cieszyć się witamina D....

więcej

Czym jest kriolipoliza?

Każda kobieta jak i także każdy mężczyzna chce dobrze i atrakcyjnie wyglądać. Czasem samemu od siebie jest bardzo trudno zadowalający efekt uzyskać. Należy jednak szukać sposobów, aby wygląd nas satysfakcjonował.

więcej